ABS-matkalaukkusetti 3-osainen Camouflage punaruskea
Art.-Nr. 49842-MRTullitariffinumero 42021250
heti saatavilla
ABS-matkalaukkusetti 3-osainen Camouflage punaruskea
1 VE (minimimäärä) =
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Houkutteleva matkalaukkujen setti, jossa on visuaalisesti ja tuntumaltaan erittäin miellyttävä 3D-muotoinen teksturoitu pintaVarustettu neljällä kaksoispyörällä, numerolukolla ja jaetulla sisätilalla, nämä matkalaukut kulkevat luotettavasti ja mukavasti mukana jokaisella matkalla.
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Kokoelma | Punaruskea maastokuviointi |
| Väri / Design | Punaruskea maastokuviointi rakenteellisella pinnalla |
| Matkatavaratyyppi | Kovakantainen matkalaukkujen setti |
| Materiaali | ABS-kova kuori |
| Pyöräjärjestelmä | 4 kaksoispyörää, 360° kääntyvät |
| Lukon tyyppi | Integroitu numerosalpa |
| Kahvat | Moniasteinen teleskooppivetokahva, kantokahvat ylhäällä ja sivuilla |
| Sisävarustus | Vuorattu sisätila, pakattavissa molemmin puolin |
| Erityispiirteet | Silmiinpistävä maastokuviointi, kestävä ja pitkäikäinen |
| Setin sisältö | Matkalaukut kooissa S, M ja L |
Koko S
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | noin 55 x 40 x 20 cm |
| Tilavuus noin | noin 42 L |
| Paino | noin 2,60 kg |
Koko M
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | n. 66 x 45 x 26 cm |
| Tilavuus noin | noin 70 L |
| Paino | noin 3,40 kg |
Koko L
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | n. 76 x 49 x 30 cm |
| Tilavuus noin | noin 100 L |
| Paino | noin 4,40 kg |
Varustelu:
kovakuoret kestävää ABS-muovia
vuorattu sisätila / pakattavissa molemmin puolin
moniasteinen teleskooppivetokahva
4 kaksoispyörää (360° kierto)
integroitu numerosalpa
- Vähimmäistilausarvo vain 250,00€
- Lyhyet toimitusajat, reilut hinnat
- rahtivapaa Saksan sisällä tavaran arvosta 2 000,00 €
