ABS-matkalaukkusetti 3-osainen Catalina punainen
Art.-Nr. 49845-RDTullitariffinumero 42021250
heti saatavilla
ABS-matkalaukkusetti 3-osainen Catalina punainen
1 VE (minimimäärä) =
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Houkutteleva matkalaukkujen setti, jossa on visuaalisesti ja tuntumaltaan erittäin miellyttävä 3D-muotoinen teksturoitu pintaVarustettu neljällä kaksoispyörällä, numerolukolla ja jaetulla sisätilalla, nämä matkalaukut kulkevat luotettavasti ja mukavasti mukana jokaisella matkalla.
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Kokoelma | Catalina Red |
| Väri / Design | Punainen / teksturoitu pinta |
| Matkatavaratyyppi | Kovakantainen matkalaukkujen setti |
| Materiaali | Kestävä ABS-kova kuori |
| Pyöräjärjestelmä | 4 kaksoispyörää, 360° kääntyvät |
| Lukon tyyppi | Integroitu numerosalpa |
| Kahvat | Moniasteinen teleskooppivetokahva, kantokahvat ylhäällä ja sivuilla |
| Sisävarustus | Vuorattu sisätila, pakattavissa molemmin puolin |
| Erityispiirteet | Visuaalisesti miellyttävä, teksturoitu pinta |
| Setin sisältö | Matkalaukut kooissa S, M ja L |
Koko S
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | n. 55 x 39 x 21 cm |
| Tilavuus noin | n. 41 L |
| Paino | n. 2,80 kg |
Koko M
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | n. 68 x 45 x 26 cm |
| Tilavuus noin | n. 72 L |
| Paino | n. 3,30 kg |
Koko L
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | n. 78 x 49 x 30 cm |
| Tilavuus noin | n. 103 L |
| Paino | n. 4,10 kg |
Varustelu:
kovakuoret kestävää ABS-muovia
vuorattu sisätila / pakattavissa molemmin puolin
moniasteinen teleskooppivetokahva
4 kaksoispyörää (360° kierto)
integroitu numerosalpa
- Vähimmäistilausarvo vain 250,00€
- Lyhyet toimitusajat, reilut hinnat
- rahtivapaa Saksan sisällä tavaran arvosta 2 000,00 €
