ABS-matkalaukkusetti 3-osaa Avalon sininen
Art.-Nr. 37968-BLTullitariffinumero 42021250
heti saatavilla
ABS-matkalaukkusetti 3-osaa Avalon sininen
1 VE (minimimäärä) =
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Kestävä ABS-kovakuoriset matkalaukut, joissa on kestävä rakennepinta klassisella designilla. Varustettu 4 kaksoispyörällä, numerosalvalla ja jaetulla sisätilalla, nämä laukut kulkevat luotettavasti ja mukavasti mukana jokaisella matkalla.
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Kokoelma | Avalon |
| Väri / Design | Blau |
| Matkatavaratyyppi | Kovakuoriset matkalaukut |
| Materiaali | Kestävä ABS-kovakuori |
| Pyöräjärjestelmä | 4 kaksoispyörää, 360° kääntyvät |
| Lukon tyyppi | Integroitu numerosalpa |
| Kahvat | Moniasteinen teleskooppivetokahva, kantokahvat ylhäällä ja sivuilla |
| Sisävarustus | Vuorattu sisätila, pakattavissa molemmin puolin |
| Erityispiirteet | Kestävä rakennepinta |
| Setin sisältö | Matkalaukut kooissa S, M ja L |
Koko S
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | noin 55 x 40 x 22 cm |
| Tilavuus noin | noin 41 l |
| Paino | noin 2,80 kg |
Koko M
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | noin 67 x 45 x 25 cm |
| Tilavuus noin | noin 61 l |
| Paino | noin 3,80 kg |
Koko L
| Ominaisuus | Yksityiskohdat |
|---|---|
| Ulkomitat (LxSxK) | noin 77 x 50 x 28 cm |
| Tilavuus noin | noin 87 l |
| Paino | noin 4,80 kg |
Varustelu:
kovakuoret kestävää ABS-muovia
vuorattu sisätila / pakattavissa molemmin puolin
moniasteinen teleskooppivetokahva
4 kaksoispyörää (360° kierto)
integroitu numerosalpa
- Vähimmäistilausarvo vain 250,00€
- Lyhyet toimitusajat, reilut hinnat
- rahtivapaa Saksan sisällä tavaran arvosta 2 000,00 €
